web counter

Gietrzwałd, Województwo warmińsko-mazurskie, Polen

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  von   

2 200 000 PLN

Büroräume zu verkaufen

Verfügbar ab 26.07.2020

Biurowiec, budynek użytkowy - Sząbruk

Aktualisiert: 26.07.2020. Aufrufe: 423

ID Ref # 19016


Preisverhandlung ist möglich: 
Ja
Anzeigentyp: 
Mit Vermittler
Baujahr: 
2010
Wohnfläche:
678 m2
Preis pro Meter:
3244 PLN ⁄ m2
Die Fläche des Grundstücks:
5700 m2
Beschreibung: 
Oferuję do sprzedaży nieruchomość komercyjną, obecnie z funkcjonującym żłobkiem i przedszkolem o powierzchni 678 m², na które składa się:
- powierzchnia usługowa i pomocniczna 455 m²
- powierzchnia mieszkalna 223 m²

Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 0,57 ha - kształt działki regularny, teren płaski. Teren nieruchomości jest zagospodarowany, posesja ogrodzona, urządzony jest plac zabaw dla dzieci, przed budynkiem znajdują się miejsca parkingowe. Nieruchomość uzbrojona jest w instalację elektryczną, wodociągową, kanalizacyjną i gazową. Budynek jest w pełni wyposażony - nowoczesne nagłośnienie, klimatyzacja, kamery zewnętrzne i wewnętrzne, internet DSL. W nieruchomości znajduje się w pełni wyposażone zaplecze kuchenne. Otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna oraz grunty niezabudowane przeznaczone pod budownictwo jednorodzinne.

Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Sząbruk (województwo warmińsko-mazurskie, powiat olsztyński, gmina Gietrzwałd). W okolicy znajdują się jeziora Świętajno i Wulpińskie oraz obszerne tereny leśne. Obiekt leży w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, dojazd do nieruchomości z obwodnicy Olsztyna z węzła Tomaszkowo to zaledwie 5 km.

W budynku można prowadzić jakąkolwiek nieuciążliwą działalność gospodarczą, np. klinikę kosmetyczną, dom dziennego pobytu dla osób starszych, siłownię, miejsce na szkolenia i pokazy itp. Na działce jest też możliwość wybudowania kolejnego budynku usługowego lub domu mieszkalnego.

Obecnie nieruchomość użytkowana jest jako przedszkole (od 2010 roku). Parter budynku, może pomieścić ok. 75 dzieci. Natomiast na górze, do której prowadzi oddzielne wejście znajdują się 3 mieszkania z dużą łazienką.

Dodatkowe informacje zostaną udostępnione zainteresowanym klientom przy bezpośrednim kontakcie. Jest to idealna propozycja kupna działającej i rozwijającej się placówki pedagogicznej lub kupna nieruchomości komercyjnej do prowadzenia innej działalności. POLECAM.
Büroräume für Verkauf, 678m2, 2200000 PLN, Gietrzwałd, Województwo warmińsko-mazurskie 
#pi1 #Büroräume #Gietrzwałd