web counter

Rabka-Zdrój, Województwo małopolskie, Polen

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  von   

320 000 PLN

Bodengrundstück zu verkaufen

Verfügbar ab 18.07.2020

Działka budowlano-leśna, Rabka-Zdrój

Aktualisiert: 18.07.2020. Aufrufe: 1471

ID Ref # 18984


Preisverhandlung ist möglich: 
Ja
Anzeigentyp: 
Mit Vermittler
Wohnfläche:
3323 m2
Preis pro Meter:
96 PLN ⁄ m2
Beschreibung: 
Oferujemy do sprzedaży działkę zlokalizowaną w Skomielnej Białej, na osiedlu Dzielce, tuż za granicą administracyjną Rabki-Zdroju. Uzdrowisko jest malowniczo położone u podnóża Gorców i Beskidu Wyspowego, przy drodze krajowej nr 7, w odległości 70 km od Krakowa w kierunku Zakopanego. Znane jest ze swojego korzystnego dla zdrowia mikroklimatu, piękna otaczającej przyrody oraz wspaniałej bazy sanatoryjno-leczniczej.

Atrakcyjna i pożądana lokalizacja nieruchomości kusi niewielką odległością od centrum Rabki- Zdroju, dogodnym dojazdem, zarówno z Rabki jak i z Skomielnej Białej, jednocześnie w otoczeniu pól i lasów zapewnia ciszę i spokój. Jest to miejsce idealne dla ludzi szukających ucieczki od miejskiego zgiełku, ceniących kontakt z przyrodą, ale nie chcących rezygnować z udogodnień, które niesie ze sobą życie w mieście. Wyjątkowym atutem lokalizacji są malownicze widoki. Ze szczytu wzniesienia Dzielce (644 m n.p.m.) roztacza się wspaniały widok na panoramę Rabki, gorczańskie szczyty: Maciejową i Stare Wierchy oraz na masyw Lubonia Wielkiego.

Nieruchomość składa się z dwóch działek budowlanych o łącznej powierzchni 2536 m2 oraz dwóch działek leśnych o łącznej powierzchni 787 m2.Na granicy działek leśnych płynie strumień
Skomielnianka, co daje niepowtarzalne możliwości aranżacji przestrzeni wypoczynkowej w ogrodzie. Wokół luźna zabudowa jednorodzinna. Działki lekko nachylone w kierunku północnym. Dojazd drogą gminną asfaltową, ostatnie 300 metrów drogą utwardzaną. Doprowadzone media- prąd, kanalizacja. Stan prawny nieruchomości jest uregulowany. Teren jest wolny od roszczeń osób trzecich.

Nieruchomość sprzedawana jest z projektem budowlanym i prawomocnym pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego. Istnieje również możliwość lokalizacji na działce dwóch domków letniskowych przeznaczonych pod wynajem dla turystów. Jest to więc miejsce z dużym potencjałem biznesowym.

Więcej informacji na stronie: https://atrium-nieruchomosci.wixsite.com/atrium/skomielna-biala
Bodengrundstück für Verkauf, 3323m2, 320000 PLN, Rabka-Zdrój, Województwo małopolskie 
#pi1 #Bodengrundstück #Rabka-Zdrój