web counter

Słupy, Tuchola, Województwo kujawsko-pomorskie, Polen

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  von   

129 000 PLN

Bodengrundstück zu verkaufen

Verfügbar ab 10.02.2020

Duża działka z warunkami zabudowy

Aktualisiert: 10.02.2020. Aufrufe: 3143

ID Ref # 18519


Anzeigentyp: 
Ohne Vermittler
Beschreibung: 
Jeśli chcecie Państwo zamieszkać w okolicy, w której jest dużo zieleni i spokoju, a jednocześnie w bliskiej odległości do miasta, zaledwie 5 km do Tucholi - to ta oferta jest przygotowana specjalnie dla Was!!

Malowniczo położona działka z wydanymi warunkami zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie siedliska rolnego (dwa budynki mieszkalne jednorodzinne, dwa garaże dwustanowiskowe, budynek gospodarczy), to wyjątkowa oferta w bardzo atrakcyjnej cenie.

Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta o powierzchni 2,1400 ha, położona w Słupach, w powiecie tucholskim, w województwie kujawsko-pomorskim.

Dojazd drogą asfaltową. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest jej położenie z dala od zgiełku cywilizacji, a jednocześnie w bliskiej odległości do pełnej infrastruktury.

W niedalekiej odległości sklepy, szkoła, itp.

Media: prąd i woda- dostępne w drodze, sprawiają, że działka staje się niebywale atrakcyjna dla przyszłych właścicieli mających w planach budowę domu.

W niedalekiej odległości luźna zabudowa jednorodzinna. Na terenie działki znajduje się murowany budynek.

Oferta nr: 172-2019

www.chbn.pl

Duża działka- 6 zł za m2, dostęp do mediów, oaza ciszy i spokoju, nieuciążliwe sąsiedztwo - to największe atuty tej nieruchomości.Zapraszamy na prezentację!
Bodengrundstück für Verkauf, 129000 PLN, Słupy, Tuchola, Województwo kujawsko-pomorskie 
#pi1 #Bodengrundstück #Tuchola