web counter

Łeba, Województwo pomorskie, Polen

Ciekawa oferta? Podziel się informacją z przyjaciółmi, a oni będą Ci wdzięczni:

   
  1  von   

1 249 000 PLN

Wohnung zu verkaufen

Verfügbar ab 22.01.2019

Aktualisiert: 22.01.2019. Aufrufe: 3940

ID Ref # 17605


Anzeigentyp: 
Ohne Vermittler
Wohnfläche:
318 m2
Preis pro Meter:
3927 PLN ⁄ m2
Beschreibung: 
Na sprzedaż dochodowy dom z niewykorzystaną działką w świetnej lokalizacji, w samym centrum Łeby przy ul. Kościuszki 20.

Nieruchomość położona jest w nadmorskim, uzdrowiskowym kurorcie, w odległości ok. 250 m w linii prostej od plaży Morza Bałtyckiego oraz ok. 1000 m od Jeziora Sarbsko.
Dom posiada na parterze trzy lokale handlowe z bezpośrednim wejściem z głównej łebskiej ulicy, z bardzo dużym natężeniem ruchu pieszych i samochodowym. Ponadto cztery pokoje 3 / 4-osobowe, trzy pokoje 2-osobowe, pokój magazynowy, pokój dla administratora budynku, magazynek, kuchnię, małą altankę oraz dużą niewykorzystaną w pełni działkę.

Dom jest przygotowany na jednoczesne przyjęcie 22 gości.

Działka posiada 492 m2. Dom główny oraz lokale na froncie to powierzchnia 257 m2 plus magazynek 15 m2. Zabudowanie tylne o powierzchni ok. 46 m2.

Wszystkie pokoje wyposażone są w oddzielne łazienki z WC, czajniki, stoły, krzesła, łóżka.

Budynek bardzo zadbany, świetnie zlokalizowany – centrum miasta, na wprost skwerku Rybaka, co gwarantuje stały przepływ Klientów. Obiekt posiada stałych gości, którzy co roku spędzają wakacje w Łebie.

Nieruchomość idealna do rozbudowania.

Nieruchomość z potencjałem rozbudowania w zależności od wizji nowego właściciela. Przykładowo istnieje możliwość zabudowy całej działki na parterze uzyskując lokal o powierzchni ok. 470 m2 w samym centrum Łeby. Ponadto istnieje możliwość rozbudowania domu o jedno piętro wyżej lub dobudowy pomieszczeń na restaurację na niewykorzystanej działce, połączenia lokali na jedno duże pomieszczenie, ogród piwny przy samym parku.

Ponadto właściciel Hotelu Arkun jest zainteresowany sprzedażą przylegających garaży, co dodatkowo mogłoby zwiększyć atrakcyjność działki o dodatkowe wejście ze strony Kanału, dobudowania nieruchomości przy tylnej działce, jak i boku.

Możliwości wykorzystania atrakcyjności położenia nieruchomości są ogromne, co w praktyce czyni wynajem pokoi w sezonie letnim bezproblemowym.

W ostatnich latach otrzymywaliśmy różne intratne oferty, których nie przyjmowaliśmy ze względu na ich długoterminowość. Przykładowo: otwarcie kawiarni z dużymi oknami na park na piętrze domu, połączenie dwóch lokalów frontowych i postawienie na całej działce sezonowego budynku na sprzedaż markowych ubrań (outlet), gry vendingowe w jednym lokalu i calej działce.

Nieruchomość nie została rozbudowana aby nowy właściciel mógł spełnić własną wizję inwestycji.

Powodem sprzedaży jest wiek obecnych właścicieli.

Nieruchomość bezpośrednio od właściciela, bez obciążeń hipoteką.

Więcej zdjęć na stronie www.pod20tka.pl

Cena: 1.249.000 PLN

Kontakt 515342154
Wohnung für Verkauf, 318m2, 1249000 PLN, Łeba, Województwo pomorskie 
#pi1 #Wohnung #Łeba